Współpraca

Współpraca z Serwisem wsi Mszanka

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców wsi Mszanka i miejscowości sąsiadujących, osoby fizyczne, władze samorządowe, organizacje i stowarzyszenia. Zapraszamy każdego kto czuje się związany z Mszanką. Oddajemy Serwis w Wasze ręce.

Wszyscy mieszkańcy wsi Mszanka tworzymy społeczność, zarówno Ci którzy mieszkają na stałe, jak i ci którzy wyjechali na studia czy do pracy i Mszankę odwiedzają tylko przy szczególnych okazjach.

Mile widziany udział w dyskusjach na różne tematy, można zgłaszać różne uwagi i postulaty.

Ogłoszenia drobne
Każda osoba czy firma z terenu wsi Mszanka i gminy Łużna może dodać ogłoszenie bezpłatnie. Po akceptacji będą wyświetlane przez 14 dni w Ogłoszenia/Przeglądaj ogłoszenia.

Komunikaty Sołeckie
Niedługo przekażemy dostęp i uprawnienia do publikowania w dziale Komunikaty Sołeckie władzom samorządowym i innym. Komunikaty Sołeckie, jak sama nazwa wskazuje to miejsce na sprawy urzędowe.

Wydarzyło się . . .
Dział Wydarzyło się . . . to jakby gazeta wsi Mszanka, gminy Łużna i powiatu gorlickiego. Postaramy się informować o tym co się wydarzyło w Mszance i okolicy, oraz o różnych sprawach które mają bezpośredni wpływ na życie mieszkańców.
Można nadsyłać informacje na meila: team /@/ mszanka.eu.
Mam nadzieję, że z czasem uda nam się nawiązać stała współpracę z kilkoma osobami które będą zainteresowane współredagowaniem Serwisu.

Adresy
Bazę przydatnych adresów znajdziecie w Mszanka/Adresy. Zbierzemy tam adresy i telefony instytucji wiejsko-gminnych.

Pozostałe kategorie
W pozostałych kategoriach postaramy się opisać naszych sąsiadów, przybliżyć historię wsi Mszanka, pokazać dużo zdjęć z terenu wsi Mszanka i okolicznych wzgórz. W dziale Warto wiedzieć może uda nam się opublikować materiały poradnikowe na różne tematy, np. możliwość pozyskania dotacji na rozwój małych biznesów, itp…

Reklama
Wszystko w dziale Reklama, link tutaj: >> reklama w serwisie.