Regulamin

Kilka zasad obowiązujących w Serwisie wsi Mszanka

Dziś wszystko musi mieć regulamin, więc mamy coś takiego w naszym Serwisie. Ale powiem szczerze, regulamin to jedno a zasady tak czy inaczej ustalam ja, Administrator. I tego należy się trzymać.

1. Strona służy do zaprezentowania walorów pięknej wsi jaką jest Mszanka, oraz jako miejsce wymiany poglądów, podyskutowania, zamieszczania ogłoszeń, przekazania władzy dlaczego jej nie lubimy, gdzie ona nas może . . . i dlaczego.

2. Wypowiadając się na Forum dyskusyjnym lub komentując artykuł proszę grzecznie i nie robić mi tu wiochy.

3. Komentując artykuł lub wypowiadając się na forum dyskusyjnym, proszę o sensowne wypowiedzi i poprawną polszczyznę. Jak ktoś w podstawówce na lekcjach j. polskiego myślał o … he, he, he, lub innych przyjemnościach to lepiej niech nie dotyka klawiatury.

4. Do tłumaczenia sobie nawzajem kto co komu tam gdzieś nie tak zrobił, znajdźcie sobie inne miejsce.

5. Tylko tak Wam się wydaje, że jesteście anonimowi. Zapisuję wszystko co tu robicie z dokładnością do 1/1000 sekundy.

6. Jak ktoś ma mały biznes, chętnie pomogę bezpłatnym ogłoszeniem, wystarczy do mnie napisać. Jak ktoś ma mały interes to nie zawracać mi głowy, seksuolog jakiś w Gorlicach się znajdzie.

7. Mile widziane pomysły na rozreklamowanie wsi Mszanka, rozwój małych biznesów (mogę bezpłatnie pomóc reklamą w internecie).

8. Cieszę się z każdej opinii wyrażonej pod wpisami/artykułami, jednak znając ułomność natury ludzkiej i skłonności do spamowania, pierwsze 30 komentarzy przez pierwsze 30 dni od daty zarejestrowania będzie ręcznie moderowane dla każdego Użytkownika.

9. Do reklamy i ogłoszeń służą odpowiednie kategorie i tylko tam można je zamieszczać.

10. Za nieuzasadnione wstawienie linka do komentarza, spamowanie, reklamowanie firm, usług czy produktów w miejscach do tego nieprzeznaczonych, dostaniesz dożywotniego bana i stracisz konto. Odwołania co 10 lat, najbliższe posiedzenie zaplanowano na 2025 rok.

11. Nie przekazuję nikomu żadnych danych mogących zidentyfikować Użytkownika Serwisu i proszę mnie o to nie pytać bo to bezcelowe. Uprzedzam jednak, że odpowiednie organy, niestety, ale mogą takie dane uzyskać.

12. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z Serwisu, tylko i wyłącznie za moją pisemną zgodą. Nieuprawnione wykorzystanie materiałów będzie ścigane do końca świata i nawet jeden dzień dłużej, a złoczyńcy osobiście nogi z d.. powyrywam i utnę jeżeli coś mu tam zwisa.

13. Rejestrując się w Serwisie, nie używaj loginów będących nazwą firm, produktów, znanych postaci, marek itp… Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

14. Komentując i publikując cokolwiek w Serwisie, robisz to na własną odpowiedzialność i ponosisz konsekwencje roszczeń osób trzecich.

15. Publikując cokolwiek w Serwisie, przekazujesz nam niewyłączne prawo do prezentowania Twoich treści, nieograniczone czasowo i terytorialnie, ograniczone do medium jakim jest internet i Serwis pod adresem www.mszanka.eu.

16. Publikując cokolwiek w Serwisie przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że raz opublikowanych materiałów nie można usunąć, chyba że tak postanowi prawo lub Administrator.

17. Serwis używa plików cookie, czyli tzw. ciasteczek, z ich funkcjonalnością można zapoznać się w tekście “Prywatność”.

18. Nadrzędną instytucją do której możesz się odwołać jestem Ja, Administrator Serwisu. Jako Administrator mogę się mylić, ale zawsze mam rację, obojętne czy Ci się to podoba czy nie.

19. Niniejszy Regulamin może zmienić się w każdym czasie, z zachowaniem praw nabytych Użytkowników.

20. Z postanowieniami Regulaminu się nie dyskutuje, tak już jest i tak musi być.