Ponowna bezmyślność. Ponownie wypalamy trawy

Tak już niestety jest, że niektórzy nigdy niczego się nie nauczą. Tyle się mówi o tym, żeby nie wypalać traw, jednak zawsze znajdą się tacy którzy wiedzą lepiej.

Nie dalej jak w sobotę 19.03.2016r., OSP Mszanka otrzymała wezwanie do palących się traw. Płonęła trawa na łące w przysiółku Góra, w akcji uczestniczyło 6 strażaków naszej jednostki.

Na miejsce przybyła Policja, która ustalała przyczynę powstania pożaru. Zagrożone pożarem były budynki mieszkalne znajdujące się w sąsiedztwie palącej się trawy na łące.

OSP w Mszance apeluje do mieszkańców o niewypalanie traw na nieużytkach rolnych. Ogień to nie zabawa, nagle zmieni się kierunek wiatru, zawieje nie z tej strony co trzeba i nieszczęście gotowe.

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

1 komentarz

  1. Spokojnie, nie ma problemu. Musi w końcu jakiś dom się spalić albo zabudowania i dopiero wtedy jeden z drugim się ogarną. Teraz każdemu wydaje się, że jest mądrzejszy i wszystko wie.

    PS. Ładna stronka, nie mieszkam w Mszance ale będę Was odwiedzał 😉

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*